MISCELLANEOUS / Toys / Teddy bears 6743169
nr 674 3169
TEDDY BEARS
2 pcs, Steiff, slitage/skador.
2 st, Steiff
Condition: slitage/skador
100
SEK 10200
Monday December 20 2010
at 18:38:28
100 kr
150 kr
350 kr
400 kr
500 kr
6
3.000 kr
7
3.500 kr
8
4.900 kr
9
5.100 kr
9
5.300 kr
8
6.900 kr
8
7.900 kr
8
10.100 kr